Під Авдіївкою поранені двоє українських військових – МотузяникУпродовж доби в зоні бойових дій на сході України загиблих серед українських військових немає, але двоє бійців дістали поранення. Про це повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.

За його словами, військові були поранені під Авдіївкою. Це наразі – одна з гарячих точок на мапі бойових дій на сході. Крім того, на донецькому напрямку було неспокійно під Луганським.

Українська сторона також фіксує випадки порушення режиму припинення вогню бойовиками на маріупольському напрямку – всього 8 обстрілів, зокрема – біля Широкина.

На луганському напрямку, за словами Олександра Мотузяника, бойовики порушили режим припинення вогню у Попаснянському районі.

Угруповання «ДНР», зі свого боку, у неділю звинувачує українських військових в обстрілах у бік Саханки, а також заявляє, нібито це сили АТО першими відкривали вогонь зі своїх позицій поблизу Авдіївки. В угрупованні «ЛНР» заявили про випадок порушення «режиму тиші» у бік населеного пункту Калинівка. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: