Міністр спорту Росії просить допустити російських атлетів на ОлімпіадуМіністр спорту Росії Віталій Мутко вибачився за допінг-скандал, до якого причетні спортсмени з його країни, і попросив усе ж допустити російських атлетів до участі в Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро. Про це Мутко написав у статті, опублікованій 15 травня в британській газеті Sunday Times.

Мутко вказав, що Росія, як і раніше, «прихильна до дотримання найвищих стандартів у спорті і протистоїть всьому, що ставить під загрозу олімпійські цінності», що йому «дуже шкода, що спортсмени, які намагалися обдурити нас і світ, не були спіймані раніше» тощо.

Російські легкоатлети через допінговий скандал нині не мають права брати участь у змаганнях під егідою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ), а тому й не можуть виконати кваліфікаційні нормативи для участі в Олімпіаді.

До початку змагань у Бразилії залишилося менш як три місяці – Ігри стартують 5 серпня. Президент Всесвітньої антидопінгової агенції (ВАДА) Крейґ Ріді назвав «украй малоймовірною» участь російських легкоатлетів у змаганнях у Ріо-де-Жанейро.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: