Рішення щодо нової зустрічі НАТО й Росії ще не ухвалили – СтолтенберґМожливість проведення нового засідання Ради НАТО-Росія до липневого саміту альянсу ще не визначена, заявляє генсекретар Альянсу Єнс Столтенберґ.

«Міністри закордонних справ НАТО на попередньому засіданні вирішили, що потрібен подвійний підхід до Росії з боку Альянсу: міцна оборона стримування та діалог. Завтра на засіданні міністрів закордонних справ НАТО ми будемо обговорювати можливе проведення нового засідання Ради НАТО-Росія», – заявив Столтенберґ. 

Столтенберґ додає, що остання зустріч Ради НАТО-Росія відбулася кілька тижнів тому і на ній йшлося про Україну, військову діяльність, прозорість, скорочення ризиків, інцидентів, які можуть вийти з-під контролю та Афганістан.

«НАТО не прагне конфронтації з Росією, бо у інтересах кожного уникнути нової гонки озброєнь», – додає керівник цієї військово-політичної організації.

Відносини Росії та НАТО будуть темою окремого засідання міністрів закордонних справ Альянсу, яка буде проходити в штаб-квартирі НАТО 19-20 травня.

Після незаконної анексії РосієюКриму НАТО ухвалило рішення припинити практичну співпрацю з Москвою, зберігши можливість дипломатичних зв’язків. Водночас Північноатлантичний союз суттєво збільшив свою присутність на території держав-членів НАТО, розташованих на східному напрямку.

Зустріч голів зовнішньополітичних відомств країн-союзниць НАТО проводиться у четвер та п’ятницю і відбудеться за 50 днів перед самітом Північноатлантичного альянсу, що запланований 8-9 липня у Варшаві.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: