Авіакомпанія EgyptAir оприлюднила дані про громадянство пасажирів зниклого літакаНа борту літака авіакомпанії EgyptAir, який уночі 19 травня зник з екранів радарів, перебували 30 пасажирів із Єгипту та 15 – із Франції. Про це в Twitter повідомила авіакомпанія EgyptAir.

Також у списку пасажирів два іракці та по одному громадянину Великої Британії, Бельгії, Кувейту, Саудівської Аравії, Канади, Алжиру, Португалії, Чаду та Судану.

«EgyptAir розміщує членів родин пасажирів неподалік від аеропорту Каїра і надає лікарів, перекладачів та всі необхідні послуги», – інформує авіакомпанія.

Літак авіакомпанії EgyptAir, який прямував із Парижа до Каїра з 66 людьми на борту, вночі 19 травня зник з екранів радарів. Літак вирушив зі столиці Франції о 23:09 за місцевим часом (це опівночі за Києвом) і перестав виходити на зв’язок безпосередньо перед входом до єгипетського повітряного простору.

На борту, за даними EgyptAir, було 56 пасажирів і 10 членів екіпажу.

Це не перший цього року інцидент із літаком цієї авіакомпанії. У березні лайнер, що виконував внутрішній рейс із Олександрії до Каїра,був змушений приземлитися на Кіпрі, оскільки викрадач з дивною поведінкою зажадав побачити свою колишню дружину, що живе на острові. Цей чоловік здався після шестигодинних переговорів, інцидент закінчився мирно.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: