Американський Конгрес виділив Україні 150 мільйонів з оборонного бюджету США

Американський Конгрес на своєму засіданні затвердив проект бюджету оборонного відомства на 2017 рік.

Повідомляється, що загальний бюджет міністерства оборони США складе 610,5 мільярда доларів, з яких Україні дістанеться 150 мільйонів. У документі говориться, що ці кошти будуть виділені на безпеку для нашої країни.

Крім того, проект передбачає і іншу міжнародну допомогу. Так, на навчання та оснащення іракських сил буде виділено 680 млн дол. і ще 50 на підтримку курдських бойовиків. Ще американці планують зберегти в Афганістані свій контингент кількістю в 9,8 тисяч чоловік в наступному році.

Загальна ж стратегія для бюджету Пентагону стосується боротьби проти “Ісламської держави”, а також підтримки союзників США в Європі.

“Нам довелося зробити непростий вибір … Ми не повинні посилати нікого на місії, для яких вони не повністю готові”, – прокоментував хід дебатів по бюджету представник республіканців від штату Техас.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: