Європейський Союз запустив проект для підтримки імплементації угоди про асоціацію з Україною

Європейський Союз запустив проект «Association4U/Асоціація для України і для тебе» для підтримки імплементації угоди про асоціацію з Україною.

Про це сказав глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський в ході відкриття проекту.

«Цей проект, який ми сьогодні запускаємо, спрямований на допомогу всім українським інституціям, в першу чергу уряду і парламенту, щоб допомогти українським інституціям взяти в українське законодавство європейські норми», – сказав він.

За словами Томбінського, для цього необхідна мобілізація всіх українських партнерів, в тому числі громадянського суспільства.

«В цілому проект спрямований на посилення інституційної спроможності українського уряду з метою ефективного виконання зобов’язань, взятих країною в рамках імплементації угоди про асоціацію. І готовність державних інститутів до цього є надзвичайно важливою », – йдеться в повідомленні з нагоди запуску проекту.

Бюджет проекту перевищує 7 млн євро.

Він передбачає залучення не тільки європейських експертів, а й українських фахівців.

В рамках проекту планується провести роботу з переведення правових актів ЄС для адаптації законодавства, поліпшенню кадрової ситуації в профільних підрозділах різних міністерств, що важливо в контексті реформування держслужби, а також поліпшити знання українців про вигоди угоди про асоціацію.

Крім того, в рамках проекту планується створити тематичний євроінтеграційний портал, який буде включати інформацію про різні аспекти євроінтеграції.

Проект розрахований на період до січня 2019 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: