Росія: Путін заявляє про підтримку розслідування щодо допінгуПрезидент Росії Володимир Путін заявляє, що Москва підтримує розслідування міжнародними спортивними організаціями даних про вживання допінгу російськими спортсменами. Про це він заявив 20 травня на прес-конференції у Сочі.

Володимир Путін наголосив, що Слідчий комітет Росії і Генпрокуратура заявили про намір провести ретельніше перевірку інформації ЗМІ з обвинуваченнями у прийомі допінгу.

«Більш того, я вже дав вказівки Міністерству спорту, всім російським відомствам, установам надати інспекторам WADA сприяння в організації їх роботи», – зазначив Путін.

За повідомленням Times, голова Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Крейґ Ріді направив листа міністру спорту Росії Віталієві Мутку у зв’язку з повідомленнями про те, що співробітники ФСБ Росії перешкоджають діяльності допінг-офіцерів, які тестують російських спортсменів, у рамках розслідування допінгового скандалу.

Всесвітнє антидопінгове агентство почало розслідування можливого застосування допінгу російськими спортсменами під час зимової Олімпіади в Сочі.

Голова Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що МОК проведе перевірку допінг-проб спортсменів Олімпійських ігор у Сочі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: