Ірак: протестувальники знову штурмували «Зелену зону» у БагдадіСили безпеки Іраку застосували сльозогінний газ і бойові кулі проти протестувальників, які 20 травня штурмували «Зелену зону» у Багдаді, де розташовані іноземні посольства і урядові будівлі.

За повідомленням фотографа агенції AFP, деякі демонстранти прорвали кордон силовиків і увірвалися до офісу прем’єр-міністра Іраку Хайдера аль-Абаді.

Серед протестувальників були прибічники духовного лідера мусульман-шиїтів Моктада ас-Садра та активісти, які обурені нездатністю уряду запровадити антикорупційні реформи та покращити безпекову ситуацію.

Попередній схожий протест у Багдаді відбувся 30 квітня. Тоді демонстранти також намагалися увійти до «Зеленої зони».

У лютому аль-Абаді оприлюднив плани щодо призначення уряду технократів для викорінення корупції. Ас-Садр підтримав цю пропозицію. Але перестановкам в уряді заважають військові з потужних шиїтських військових груп, які отримують з Ірану фінансування та зброю.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: