Країни «Групи семи» обіцяють заблокувати шляхи фінансування тероризму в світіКраїни «Група семи» (G7) пообіцяли заблокувати фінансування терористичних мереж за рахунок збільшення обміну оперативною інформацією, заморожування активів, а також посилення контролю за міжнародними грошовими переказами. 

«Боротьба з насильницьким екстремізмом і притягнення винних до відповідальності залишаються головними пріоритетами для всього міжнародного співтовариства», – йдеться у заяві міністрів фінансів семи найбільших економік світу, опублікованій 21 травня в японському курортному місті Акіу.

Міністри також домовилися про план дій з блокування фінансових потоків, за допомогою яких ісламські екстремісти планують і проводять теракти. План має бути остаточно схвалениц «Групою семи» на саміті в Японії наступного тижня (26-27 травня).

Міністр фінансів Франції Мішель Сапен заявив, що «Група семи» перебуває на стадії «оперативних дій» щодо боротьби з фінансуванням терористичних груп. Він наголосив на важливості обміну оперативною інформацією між країнами задля перекриття грошових потоків таким угрупованням як «Ісламська держава» в Сирії та Іраку.

Нові заходи з блокування фінансів ініціювали після того, як група з 20 міністрів фінансів в лютому заявила про необхідність подальшої взаємодії для боротьби з «лазівками та хибами» в світовій фінансовій системі задля боротьби з тероризмом.

До «Групи семи» входять США, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Італія та Японія. Росія була виключена з G8 після незаконного приєднання до свого складу українського Криму.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: