Президент США прибув до В’єтнаму на початок поїздки АзієюПрезидент США Барак Обама прибув до В’єтнаму на початок тижневих відвідин Азії, що мають на меті зміцнити співпрацю з регіоном в економіці й питаннях безпеки.

У В’єтнамі Обама планує пробути три дні й зустрітися з чільними посадовцями, підприємцями і представниками громадянського суспільства й виступити з промовою про американсько-в’єтнамські відносини.

Відтак він має вирушити до Японії для участі в саміті «Групи семи» промислово розвинених країн. У перебігу цього візиту Обама, як очікують, виступить на підтримку транстихоокеанської угоди про вільну торгівлю, в якій мають узяти участь 12 країн, серед них США, Японія чи В’єтнам.

Також Барак Обама має відвідати Хіросіму й стати першим чинним президентом США, що відвідає місце американського атомного бомбардування 1945 року, що вбило 80 тисяч людей тільки в момент вибуху.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: