Росія: опозиціонер Навальний звинуватив в організації нападу генпрокурораРосійський опозиціонер і борець із корупцією Олексій Навальний звинуватив генерального прокурора Росії Юрія Чайку в організації недавнього нападу на нього й працівників його Фонду боротьби з корупцією.

Як написав Навальний у своєму блозі, він отримав інформацію про організаторів із поінформованих джерел. Він також висловив упевненість, що серед організаторів є також прокурор Краснодарського краю Росії, де був здійснений напад, Леонід Коржінек.

Навальний додав, що його Фонд боротьби з корупцією готує офіційну заяву з вимогою перевірити щодо причетності до нападу і Коржінека, і Чайку, а також сина генпрокурора.

Напад на Навального, його соратників і членів його родини був здійснений на летовищі курортного міста Анапи у Краснодарському краї. У ньому брали участь кількадесят людей. Поліція, присутня при цьому, не перешкоджала нападникам. За словами Навального, працівники поліції були серед нападників. Пізніше він повідомив, що протягом чотирьох днів перебування в Анапі поліція відверто здійснювала зовнішнє спостереження за ними.

У грудні 2015 року Фонд боротьби з корупцією оприлюднив розслідування, автори якого звинувачують членів родини Юрія Чайки та низку чільних працівників російської прокуратури в корупції і зв’язках із організованою злочинністю й заявляють, що це було б неможливо без відома самого генпрокурора. Чайка все заперечує.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: