Із Сирії повідомили про вже майже 150 загиблих унаслідок серії вибухівІз Сирії повідомили, що внаслідок серії вибухів, влаштованих у двох підконтрольних владі країни містах, нині говорять про вже не менш ніж 148 загиблих.

Зокрема, Бюро спостереження за правами людини в Сирії, що працює у Великій Британії й має велику мережу інформаторів у самій Сирії, повідомило, що принаймні 100 людей загинули в місті Джабла і ще не менш як 48 у Тартусі, двох містах на середземноморському узбережжі.

Загалом у цих містах влаштували близько семи вибухів, кілька з них здійснили смертники.

Тартус і Джабла залишалися по суті осторонь громадянської війни в Сирії, що точиться з березня 2011 року й забрала життя близько 270 тисяч людей. У Тартусі розташоване невелике місце базування Військово-морських сил Росії, неподалік Джабли є військовий аеродром, який використовує російська авіація для ударів по супротивниках президента Сирії Башара аль-Асада.

Але сирійське державне агентство SANA заявило, що цілями ударів були автовокзали в обох містах, а також лікарня й інші об’єкти.

Відповідальність за напади взяло на себе екстремістське угруповання «Ісламська держава».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: