ЦВК зареєструвала Фірсова кандидатом у депутати на проміжних виборах на окрузі у ЧерніговіЦентральна виборча комісія зареєструвала Єгора Фірсова кандидатом у депутати на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі №206 у Чернігові, які пройдуть 17 липня.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні ЦВК.

Фірсов балотується як самовисуванець.

29 березня голова Верховної Ради України Володимир Гройсман оголосив про припинення повноважень депутатів від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Єгора Фірсова та Миколи Томенка. Обидва заявили про намір оскаржувати рішення про позбавлення його мандата народного депутата.

Перед цим, 25 березня, партійний з’їзд «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» ухвалив рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Миколи Томенка і Єгора Фірсова, які раніше залишили лави однойменної фракції. Як повідомили в БПП, з’їзд ухвалив рішення «про зміни у виборчому списку партії, виключивши з нього кандидатів, які не беруть участі у партійній діяльності».

Микола Томенко вийшов з складу парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка» 2 лютого, а Євген Фірсов 15 березня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: