У США висунули звинувачення проти громадянина України, що видавав себе за школяраУ США громадянина України звинуватили у підробці документів щодо віку та імені під час відвідування вищої школи у Пенсільванії.

25 травня представники федерального обвинувачення повідомили, що Артур Самарін у грудні минулого року подав документи на отримання американського паспорта та номера соціального страхування, використовуючи неправдиву інформацію.

23-річного Самаріна, який видавав себе за 18-річного, раніше звинуватили у Пенсільванії у сексуальному насильстві, розбещенні неповнолітніх, крадіжках і фальсифікації публічних записів.

Артура Самаріна, який називав себе Ашер Поттс, звинувачують зокрема у тому, що він мав секс з 15-річною дівчинкою.

Він справив позитивне враження на вчителів під час відвідування школи у Пенсільванії і був прийнятий до коледжу у Флориді, перш ніж влада виявила підробки.

У США Артур Самарін приїхав у 19 років за короткостроковою візою. Коли вона закінчилася, він вирішив залишитися. У 2012 році він вступив до вищої школи у Пенсільванії. В офіційних документах від 2013 року прийомними батьками Самаріна з США названі Майкл і Стефані Поттс.

Як саме громадянин України отримав підроблені документи, поліція не повідомляє.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

У Раді з’явився законопроект, яким пропонується дозволити продати 391 державний об’єкт
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Корупція

Українські парламентарії знову взялися за приватизацію держпідприємств. У Раді з’явився законопроект, яким пропонується дозволити продати 391 об’єкта транспортного і сільськогосподарського …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: