Порошенко подякував адвокатам Савченко за роботу – речникПрезидент України Петро Порошенко подякував адвокатам народного депутата Надії Савченко за роботу. Про це у своєму twitter написав речник Порошенка Святослав Цеголко.

«Президент подякував адвокатам Надії Савченко за спільну роботу», – написав Цеголко.

Під час судового процесу у Росії захисниками Савченко були: Микола Полозов, Марк Фейгін та Ілля Новиков. Сьогодні Фейгін та Полозов у Києві розповіли подробиці про звільнення українки з ув’язнення в Росії, зокрема Полозов заявив, що Надія Савченко перебуває на волі на тих умовах, які ставила вона сама, «вона не просила про помилування, не визнавала провини, вона повернулася додому вільною людиною». 

Надія Савченко, яку в Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва напередодні у рамках обміну. 25 травня російський президент Володимир Путін підписав указ про помилування українки на прохання родичів загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко. Водночас до Росії з України прибули двоє російських громадян Олександр Александров і Євген Єрофеєв, затримані минулого року в зоні конфлікту на сході України і засуджені за звинуваченням у веденні агресивних воєнних дій, вчиненні терористичного акту, що призвів до смерті людини. Президент України Петро Порошенко підписав указ про їхнє помилування 24 травня. 


About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: