Камерон: продовження санкцій проти Росії є «життєво важливим»Лідери «Групи семи» промислово розвинутих держав вважають життєво важливим продовжити санкції проти Росії, заявляє прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон.

«Україна є жертвою агресії, підтримуваної Росією. Ми ніколи не повинні забувати цей факт. І G7 вважає, що наявні санкції мають залишитися до повного виконання Мінських угод. Вважаю, що це важливе рішення», – цитує Камерона прес-служба британського уряду.

Лідери країн «Групи семи» (США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Канади і Японії) на саміті в Японії узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби. Про це йдеться в підсумковій декларації саміту. У МЗС Росії розкритикував це рішення, назвавши його «абсурдним».

Санкції були запроваджені у відповідь на незаконну анексію Росією Криму в березні 2014 року і її підтримку бойовиків на сході України.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: