Французькі податківці виставили McDonald’s рахунок на 300 млн євро за несплачені податки

Влада Франції 18 травня провела обшуки в штаб-квартирі мережі ресторанів швидкого обслуговування McDonald’s поруч з Парижем.

В ході обшуків були вилучені документи. Обшуки стали частиною розслідування підозр в ухилянні від сплати податків, повідомляють джерела.

Влада підозрює, що корпорація занижувала свої податкові виплати, перевівши частину доходів від діяльності у Франції на Люксембург.

У Люксембурзі працює підприємство McD Europe Franchising. Компанії вигідно виставляти своєму французькому відділенню вищі рахунки за використання бренду та інші послуги. Таким чином, доходи виводяться в країну, де податки нижчі, пояснює Рейтер.

За даними агентства, попереднє слідство у справі почалося на початку цього року.

Французькі ЗМІ повідомляють, що влада країни пред’явила корпорації рахунок на 300 млн євро за несплачені податки.

У McDonald’s заявили, що вже давно все сказали з питання своїх податкових зобов’язань і додати компанії нічого, передає Франс прес. У компанії заявили, що корпорація є одним з найбільших в країні платників податків.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: