Байден закликає звільнити всіх незаконно утримуваних у Росії українців – Білий дімВіце-президент США Джозеф Байден закликає звільнити всіх громадян України, яких незаконно утримують у Росії. Про це, як повідомляють у Білому дому, йшлося 27 травня під час телефонної розмови Байдена з українським президентом Петром Порошенком.

«Віце-президент привітав президента Порошенка зі звільненням українського пілота і народного депутата Надії Савченко та закликав звільнити усіх українців, незаконно затриманих у Росії», – мовиться у повідомленні Білого дому.

Також, за інформацією американської сторони, Порошенко та Байден обговорили необхідність реформування української Генпрокуратури, проведення судової реформи та виконання Україною вимог МВФ.

Джозеф Байден та Петро Порошенко також засудили збільшення кількості обстрілів з боку підтримуваних Росією сепаратистів та переслідування російською владою кримських татар.

У п’ятницю прес-служба президента України повідомила, що Петро Порошенко під час телефонної розмови з Джозефом Байденом відзначив також необхідність посилення санкцій через системне переслідування і порушення прав кримських татар та українців в анексованому Росією Криму.

Лідери країн «Групи семи» (США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Канади і Японії) на саміті в Японії узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби. Про це йдеться в підсумковій декларації саміту. У МЗС Росії розкритикували це рішення, назвавши його «абсурдним».

Санкції були запроваджені у відповідь на незаконну анексію Росією Криму в березні 2014 року і її підтримку бойовиків на сході України.

За даними правозахисників, станом на 26 травня у Росії продовжують утримувати за ґратами щонайменше 31 громадянина України, 16 із них – кримські татари.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

Дикунів путляндії виганяють із цивілізованого європейського світу
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Світові новини

Дикунів путляндії виганяють із цивілізованого європейського світу. Російських футболістів виженуть з турніру, якщо бійка повториться. Дисциплінарна інстанція УЄФА ухвалила рішення …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: