Стрєлков очолив «Загальноросійський національний рух»Колишній ватажок проросійських бойовиків на Донбасі Ігор Гіркін (відомий за псевдо «Стрєлков») очолив у Росії нову організацію під назвою «Загальноросійський національний рух». Про це повідомляє російська служба Радіо Свобода.

Метою організації, в зборах якої 28 травня в Москві взяли участь до півтора десятка осіб, називається «відродження Росії як російської національної держави, що служить інтересам російської нації».

У тексті, опублікованому на сайті руху «Новоросія», йдеться, що учасники «Загальноросійського національного руху» борються «за права, свободи та інтереси росіян, які проживають в інших державах і які страждають від дискримінації».

Ігор Гіркін неодноразово публічно висловлював незгоду з політикою нинішньої російської влади.

У 2014 році він очолював угруповання проросійських бойовиків, яке в квітні захопило міста Слов’янськ і Краматорськ. На початку липня українські військові та добровольці вибили угруповання Гіркіна з цих міст. Ватажок бойовиків зміг вийти з оточення, і згодом у Донецьку нетривалий час був так званим «міністром оборони» в угрупованні «ДНР».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: