Президент Туреччини розкритикував Росію, Іран і США за їхні дії в СиріїПрезидент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган розкритикував Росію, Іран і Сполучені Штати Америки за їхні дії в Сирії.

Зокрема, сказав він, небажання зовнішніх сил скинути президента Сирії Башара аль-Асада лише посилює біль сирійського народу.

Виступаючи на мітингу з нагоди 563-ї річниці завоювання турками тодішнього Константинополя, що нині є Стамбулом, він риторично запитав: «Які справи мають Росія й Іран у Сирії?»

А американські військові не мали б вдягати нашивки «терористичної організації», сказав він, згадуючи про недавні фото військових інструкторів США в Сирії в лавах бійців одного зі збройних формувань сирійських курдів, що його Туреччина вважає «терористичним угрупованням», із нарукавними нашивками цього формування.

США в Сирії підтримують низку угруповань поміркованих супротивників режиму президента Башара аль-Асада, серед того й сирійських курдів. Росія та Іран, навпаки, підтримують сили Асада в їхній боротьбі проти супротивників.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: