Віце-прем’єр Туреччини прогнозує, що відносини з Росією скоро покращатьсяТурецький віце-прем’єр Нуман Куртулмус заявляє, що між Туреччиною і Росією немає нездоланних проблем, і передбачає поліпшення двосторонніх відносин найближчим часом.

На прес-конференції в Анкарі 30 травня він наголосив, що жодна країна не може собі дозволити пожертвувати відносинами з іншою.

Водночас у Москві речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вирішити проблему у відносинах Росії і Туреччини може лише турецьке керівництво, від якого в Москві чекають вибачень і відшкодування збитків за збитий російський бомбардувальник.

Відносини між двома країнами різко погіршилися після того, як 24 листопада минулого року поблизу турецько-сирійського кордону був збитий російський бомбардувальник Су-24. Анкара заявляє, що літак вторгся в повітряний простір Туреччини, Москва це заперечує. Після цього Росія запровадила санкції щодо Туреччини.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: