Речник: Юнкер планує поговорити з Путіним про перспективи відносин, щодо санкцій змін немаєПрезидент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер під час перебування у Росії має намір порушити питання про перспективи нинішніх російсько-європейських відносин, заявив речник Юнкера Марґаритіс Шинса.

За його словами, Юнкер, запрошений до Росії на економічний форум 16 червня, найімовірніше зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Ми розуміємо, що президент Володимир Путін теж відвідає Міжнародний економічний форум, тож обидва лідери будуть змушені зустрітися, перебуваючи разом на цьому заході», – пояснив Марґаритіс Шинас.

Водночас, за словами речника, позиція президента Єврокомісії щодо санкцій проти Росії залишається незмінною: їх тривалість залежить від виконання Мінських угод і поваги до суверенності України.

«Стосовно санкцій, відомо, що на минулотижневому саміті «Групи семи» лідери підтвердили, що їхня тривалість чітко пов’язана із повною реалізацією Росією Мінських угод та повагою до української суверенності», – заявив Шинас, наголошуючи, що «така схема» залишається дійсною, і що це не заважає відвідуванню Юнкером Міжнародного економічного форуму.

Візит Жан-Клода Юнкера до Росії відбудеться саме перед червневим самітом ЄС, на якому має бути ухвалене рішення щодо подальшої долі європейських санкцій запроваджених проти Москви за незаконну анексію Криму і її участь у дестабілізації українського Донбасу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: