У Дніпропетровську відзначили ювілеї казки «Лис Микита» та її автора Івана ФранкаУ Дніпропетровську відзначили ювілей казки Івана Франка «Лис Микита» – 140 років від дня видання книжки, а також 160-річчя від дня народження самого автора. Святково-розважальні заходи організували в міському Будинку мистецтв, у них узяли участь дорослі й діти.

Юні художники, вихованці художніх шкіл міста взяли участь у конкурсі малюнку на пленері «Хитрі витівки Лиса Микити», присвяченого епізодам казки Івана Франка. Найкращі роботи отримали відзнаки.

Родзинкою фестивалю стало відкриття виставки дитячого малюнку «Мрії мого дитинства». Експозицію сформували з найкращих робіт 13 дитячих студій образотворчого мистецтва, які є постійними учасниками виставок у Будинку мистецтв, зокрема, гуртка петриківського розпису «Дивоцвіт». Про свої мрії й світобачення засобами живопису розповіли понад 170 авторів.

Окрім того, у програмі свята були виступи юних музикантів, конкурс малюнків на асфальті «Ми прагнемо миру», розваги з призами тощо.

Захід завершився переглядом мультфільмів «Лис Микита» за казкою Івана Франка та диснеївського «Піноккіо».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: