Говорити про послаблення санкцій проти Росії контрпродуктивно – КлімкінГолова МЗС України Павло Клімкін заявляє, що будь-які сигнали про можливе послаблення санкцій проти Росії є контрпродуктивними.

«Лише упродовж останніх днів ми втратили 15 своїх вояків, 20 були поранені. Ситуація є складною, ведуться обстріли з забороненої важкої зброї, моніторингова місія ОБСЄ не може контролювати ситуації на Донбасі. Хочу наголосити, що будь-які сигнали щодо завчасного послаблення санкцій є контрпродуктивними. У нас є логіка політичної солідарності, яка передбачає, що коли Мінськ буде виконаний, тоді можна буде говорити про послаблення чи скасування санкцій проти Росії», – заявив Клімкін 1 червня у Берліні під час спільної прес-конференції з німецьким колегою Франк-Вальтером Штайнмаєром.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, своєю чергою, заявив, що наразі бажаного покращення ситуації на Донбасі немає.

«Упродовж останніх днів знову почалися порушення режиму припинення вогню, є поранені та загиблі. Бажаного покращення наразі не досягнуто», – сказав Штайнмаєр.

Перед цим речник канцлера Німеччини Ангели Меркель заявив, що вона наразі не бачить причин для скасування санкції проти Росії.

28 травня голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр припустив можливість послаблення санкції проти Росії, якщо Москва робитиме кроки для виконання своїх зобов’язань у рамках мирних домовленостей з Україною.

Раніше Штайнмаєр заявляв, що всередині Євросоюзу зростає опір і що одноголосне продовження санкцій проти Росії, дія яких закінчується у липні, усіма 28 членами ЄС буде проблематичним без компромісу.

Ті заяви Франк-Вальтера Штайнмаєра контрастували з заявами прем’єр-міністра Великої Британії Дейвіда Камерона та президента Європейської ради Дональда Туска, які наголосили, що санкції мають бути продовжені без змін.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: