Сайдік висловив занепокоєння обстрілами СММ ОБСЄ на ДонбасіСпеціальний представник ОБСЄ у Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік висловлює занепокоєння щодо обстрілів Спеціальної моніторингової місії цієї організації, яка працює на Донбасі. Про це Сайдік заявив 1 червня після зустрічі представників Тристоронньої контактної групи у Мінську.

«Я особливо занепокоєний тими порушеннями режиму припинення вогню, які призвели до військових та цивільних жертв, а також нещодавніми навмисними порушеннями щодо беззбройних співробітників та майна СММ ОБСЄ», – заявив Сайдік.

Упродовж останнього часу ситуація на Донбасі ускладнилася. За інформацією української сторони, від початку травня там загинули 26 українських військових.

27 травня перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Гуґ заявив, що патруль спостережної місії потрапив під обстріл зі стрілецької зброї біля Авдіївки і Ясинуватої. За його словами, ніхто не постраждав. В ОБСЄ висловили щодо цього занепокоєння і закликали притягти винних до відповідальності.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже багато разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушується, в тому числі й із застосуванням важких озброєнь, що мали бути відведені. Сторони звинувачують у порушеннях одна одну й заперечують звинувачення на свою адресу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: