Росія: Олег Навальний подав заяву про умовно-дострокове звільненняБрат російського опозиціонера Олексія Навального Олег, засуджений до 3,5 років ув’язнення, подав заяву на умовно-дострокове звільнення. Про це Олексій Навальний повідомив у своєму блозі.

Розгляд звернення призначений на 27 червня. При цьому комісія колонії з УДЗ вже направила до суду висновок про те, що звільнення Навального є «недоцільним».

Олексій і Олег Навальні були засуджені за звинуваченням у шахрайстві 30 грудня 2014 року. Олексій Навальний був засуджений до 3,5 років позбавлення волі умовно, його брат Олег отримав такий же термін ув’язнення в колонії загального режиму.

Брату політика за півтора року в колонії висували понад 15 дисциплінарних стягнень, за що йому були посилені умови відбування покарання. У Раді з прав людини при президенті Росії заявляли, що більшість стягнень пов’язані з тим, що при зверненні до співробітника колонії Олег Навальний забував вказувати статтю, за якою він засуджений.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: