Луценко попередив Горбатюка через багатогодинні наради з Лещенком – Ар’євНародний депутат з «Блоку Петра Порошенка» Володимир Ар’єв заявляє, що генпрокурор України Юрій Луценко оголосив попередження начальнику управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергію Горбатюку за багатогодинні наради з депутатом від БПП Сергієм Лещенком.

«Луценко оголосив попередження Горбатюку за багатогодинні наради з депутатом Лещенком. Втілює, що вчора сказав в ефірі – не буде у ГПУ ні департаменту Кононенка, ні Лещенка. Власне, справедливо – ніхто з БПП не повинен мати привілеїв. З інших фракцій/партій також», – написав Ар’єр ввечері 3 червня у Facebook.

Підтвердження цієї інформації з інших джерел наразі немає.

12 травня депутати підтримали подання президента України про призначення генпрокурором Луценка. Після цього Порошенко підписав у сесійній залі Верховної Ради указ про призначення Луценка. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: