Суд у Москві санкціонував арешт мера ВладивостокаУ Росії Басманний суд Москви санкціонував арешт до кінця липня мера Владивостока Ігоря Пушкарьова, якого обвинувачують у зловживаннях повноваженнями і комерційному підкупі. Суд відмовив захисту Пушкарьова в заставі на суму 10 мільйонів рублів (це майже 4 мільйони гривень) або домашньому арешту на московській квартирі.

Захист Пушкарьова має намір оскаржити його арешт.

Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін повідомив 2 червня, що слідчі висунули меру Владивостока Ігорю Пушкарьову звинувачення в зловживанні повноваженнями і комерційному підкупі, а його співучасник, директор підприємства «Дороги Владивостока» Андрій Лушніков, звинувачується в комерційному підкупі.

За версією слідства, Пушкарьов в 2009 – 2014 роках організував закупівлю будматеріалів за завищеною ціною, чим завдав багатомільйонних збитків місту. Крім цього, як стверджують слідчі, мер міста підкупив Лушнікова, щоб закупити за рахунок бюджетних коштів будівельні матеріали у компанії «Востокцемент», якою керують його родичі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: