Франція скликає саміт для поновлення ізраїльсько-палестинського діалогуФранція скликає 3 червня міністрів закордонних справ, що представляють десятки країн, щоб повернути до глобального порядку денного проблему відносин між Ізраїлем і палестинцями.

Від часу провалу останнього раунду ізраїльсько-палестинських переговорів у квітні 2014 року сторони давнього конфлікту не досягли жодного прогресу. Вашингтон, який опікувався діалогом Ізраїлю і палестинців, нині зосереджений на майбутніх президентських виборах, тому Франція виявила ініціативу, щоб спробувати вийти з глухого кута.

«Ми не збираємося негайно досягти миру між ізраїльтянами і палестинцями, але прагнемо створити доречні умови, щоб сторони сіли за стіл переговорів», – передає агенція Reuters слова неназваного французького високопоставленого дипломата.

У нараді міністрів у Парижі візьме участь так званий близькосхідний квартет (США, Росія, Євросоюз та ООН), а також представники Ліги арабських держав і ще близько 20 країн.

Ізраїль чи палестинці не запрошені на ці консультації. Ізраїль фактично виступає проти французької ініціативи і вважає найкращим кроком прямі переговори з палестинцями.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: