«Вірменське питання» використовують для шантажу Туреччини – ЕрдоганПрезидент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган вважає спрямованим проти сучасної турецької держави «шантажем» звинувачення Османської імперії в геноциді вірмен під час Першої світової війни.

Ердоган зробив таку заяву 4 червня – після того, як раніше цього тижня німецький парламент ухвалив резолюцію, в якій ці події визначені як геноцид.

«Або ми знаходимо справедливе розв’язання наших проблем, або Туреччина перестане бути бар’єром для проблем Європи», – наголосив Ердоган, маючи на увазі угоду Туреччини з Євросоюзом, спрямовану на боротьбу з потоком мігрантів до Європи.

Значна частина істориків і деякі країни світу визнали масові убивства і депортації до 1,5 мільйона вірмен турками-османами за геноцид. Туреччина заперечує такі звинувачення і стверджує, що кількість вірменських жертв є набагато меншою. Також у Туреччині вважають, що причиною смертей були громадські заворушення, а не сплановані зусилля уряду Османської імперії зі знищення християнської меншіини.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: