У Сирії сили Асада наступають на позиції джигадистівУ Сирії лояльні режиму Башара Асада сили за підтримки російської авіації вступили на територію провінції Ракка. Про це повідомляє базована в Лондоні організація «Сирійська обсерваторія з прав людини», яка має мережу інформаторів у Сирії.

За даними правозахисників, російська авіація цілила 3 червня по утримуваній угрупованням «Ісламська держава» території на сході провінці Хама, уможливлюючи вихід урядових військ на межу провінції Ракка. Її однойменний адміністративний центр є водночас фактичною «столицею» контрольованої угрупованням «Ісламська держава» території.

Сирійська армія поки не прокоментувала повідомлення сирійського правозахисного центру.

Наступ урядових військ є найпотужнішим з 2014 року, коли джигадисти оголосили своєю метою встановлення «халіфату» на підконтрольних їм територіях в Іраку і Сирії.

У той час, як сирійські військові наступають з південно-західних кордонів Ракка, з півночі розпочали наступ курдські загони, що діють за підтримки авіаударів сил коаліції на чолі з США. Курди координують свої зусилля з арабськими опозиційними угрупованнями Сирії.

У ці ж дні на території сусіднього Іраку урядові війська штурмують місто Фаллуджа, контрольоване джигадистами.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: