Іран відкидає звинувачення США в підтримці тероризмуІран відкинув звинувачення з боку США у спонсорстві тероризму, заявивши, що підтримує тільки «законну боротьбу народів, які окуповані». 

Представник міністерства закордонних справ Хосейн Джабер Ансарі зробив заяву 5 червня, невдовзі після того, як Державний департамент США опублікував свою щорічну доповідь, назвавши Іран спонсором тероризму.

У доповіді США заявили, що Тегеран підживлює конфлікти в Сирії, Іраку та Бахрейні.

Ансарі заявив, що навпаки військові США підтримують терористичні угруповання в Іраку, Афганістані, Сирії, Лівії та Ємені. Він також зазначив, що Вашингтон «закриває очі на широку політичну і фінансову підтримку [тероризму] Саудівською Аравією та іншими своїми союзниками». 

Він також розкритикував підтримку США Ізраїлю і став на захист підтримки Тегераном палестинських груп, заявивши, що вони мають право на опір ізраїльській окупації.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: