В Україні суд розгляне справи про державну зраду щодо 18 кримських силовиківОргани військової прокуратури України упродовж 2016 року направили до суду 18 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях щодо осіб, обвинувачених у дезертирстві й державній зраді у Криму та Севастополі, повідомляє прес-служба ГПУ.

«Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо командира військової частини А-1656, дислокованої у Севастополі, полковника Дубінцева С.В., який свідомо зрадив військовій присязі й добровільно перейшов на службу до Збройних сил Російської Федерації. Зазначений зрадник, віддаючи наказ підлеглим військовослужбовцям не чинити ніякого опору військам Росії, фактично передав військову частину з майном, технікою і зброєю військам країни-агресора», – мовиться у повідомленні ГПУ.

Також у прес-службі українського наглядового відомства зазначили, що Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання військової прокуратури Київського гарнізону й надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього першого заступника начальника управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, якого звинувачують у державній зраді і дезертирстві.

«Зазначений дезертир вчинив державну зраду, перейшов на бік Російської Федерації у період збройного конфлікту й надав представникам внутрішніх військ МВС Російської Федерації допомогу у захопленні військових об’єктів внутрішніх військ МВС України. За вказані протиправні дії зрадник призначений на посаду командира однієї з бригад ВВ МВС Росії, йому присвоєно військове звання «генерал-майор», – відзначили в Генпрокуратурі України.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав закон про це. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова й називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: