На ЧАЕС вивантажили ядерне палива з першого енергоблоку – СемеракМіністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак повідомляє про завершення вивантаження відпрацьованого ядерного палива з першого енергоблоку Чорнобильської АЕС.

«Сьогодні на Чорнобильській АЕС було завершено вивантаження відпрацьованого ядерного палива із енергоблоку №1», – написав Семерак ввечері 6 червня у Facebook.

«До цього від ядерного палива були повністю звільнені енергоблок № 2 і № 3. Роботи по вивантаженню блоків тривали 9 років. Після звільнення блоків ЧАЕС від відпрацьованого ядерного палива, рівень екобезпеки у зоні відчуження суттєво зросте», – додав Остап Семерак.

Руйнування першого енергоблоку Чорнобильської АЕС сталося 26 квітня 1986 року, був зареєстрований викид великої кількості радіоактивних речовин. У момент вибуху і у наступні кілька місяців загинули десятки працівників станції та ліквідаторів наслідків аварії. Радіоактивне опромінення позначалося на здоров’ї тисяч людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: