США: Клінтон перемогла на первинних виборах у Пуерто-РікоГілларі Клінтон перемогла на первинних виборах в Пуерто-Ріко, території, що приєдналася до США. Політик, яка нині агітує у Каліфорнії, через соцмережі подякувала жителям Пуерто-Ріко за те, що надали перевагу їй, а не сенатору Берні Сандерсу.

Завдяки перемозі в Пуерто-Ріко 5 червня і на Віргінських островах США попереднього дня, Клінтон стає фактичним номінантом від Демократичної партії у президенти.

Наразі Клінтон має понад 2300 делегатів, і щоб виграти номінацію, їй потрібно заручитися підтримкою ще кількох десятків, – перемога на праймеріз у Каліфорнії 7 червня могла б дати їй таку можливість. 

Дослідження, проведені в Каліфорнії, показують дуже близькі результати у перегонах між Клінтон і Сандерсом, який зобов’язався йти до кінця, навіть, якщо Клінтон заручиться підтримкою усіх 2383 делегатів, необхідних для висунення.

В разі перемоги Клінтон, її найбільш очікуваним на сьогодні суперником від республіканців на виборах президента США 8 листопада буде мільярдер Дональд Трамп.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: