Ірак: військові знайшли масове поховання біля ФаллуджіІракські чиновники повідомили, що урядові сили виявили масове поховання близько 400 осіб на підступах до міста Фаллуджі, що перебуває під контролем екстремістського угруповання «Ісламська держава». 

Як повідомили 5 червня анонімні джерела в уряді, поховання знайшли в передмісті Саклавії, що на північний захід від Фаллуджі, під час робіт з розмінування. Більшість загиблих – військові, захоплені і вбиті екстремістами.

«Велика частина останків належала військовослужбовцям, які були затримані і вбиті бойовиками угруповання «Ісламська держава», – заявив неназваний військовий чиновник.

За попередніми даними, у похованні є також тіла деяких цивільних осіб.

«У братній могилі також є цивільні особи, страчені бойовиками угруповання «Ісламська держава» за різними звинуваченнями, зокрема у шпигунстві чи порушенні правил угруповання», – повідомив агенції France-Presse член провінційного ради Анбар Раджа Баракат.

Іракські війська з шиїтськими ополченцями за підтримки іноземної військово-повітряної коаліції на чолі зі США почали наступ на Фаллуджу два тижні тому. Офіційні особи 5 червня повідомили, що встановили контроль над південною периферією міста.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: