Росія та Ізраїль співпрацюватимуть у боротьбі з тероризмом – ПутінПрезидент Росії Володимир Путін заявляє, що Москва посилюватиме кооперацію з Ізраїлем у боротьбі проти тероризму.

7 червня після переговорів з ізраїльським прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньягу у Москві, Путін заявив, що дві країни мають «об’єднати зусилля у протистоянні міжнародному тероризму».

За словами Володимира Путіна, Росія та Ізраїль мають великий досвід у боротьбі з екстремізмом і є «безумовними союзниками», коли йдеться про боротьбу з тероризмом.

Нетаньягу, своєю чергою, заявив, що Росія та Ізраїль мають спільні загрози і повинні більше їх обговорювати.

У час, коли Росія нарощує свою військову присутність у Сирії, підтримуючи режим сирійського президента Башара аль-Асада, Ізраїль значною мірою стоїть осторонь цього конфлікту.

Але Біньямін Нетаньягу підтвердив, що його країна працює над унеможливленням отримання потужної зброї ліванським рухом «Хезболла».

У квітні Нетаньягу заявив, що посилення військової кооперації з Росією необхідне для уникнення «потенційних помилок, непорозумінь та інцидентів».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: