У полоні сепаратистів залишаються 113 громадян України – ГеращенкоУ полоні підтримуваних Росією сепаратистів на Донбасі залишається 113 громадян Україна, повідомляє віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Це і військові, і цивільні. Бойовики намагаюся прив’язати питання звільнення заручників до амністії, вимагаючи пробачити ватажків. Вони не дають інформацію про те, де знаходяться заручники, не допускають до них представників гуманітарних місій. Росія у цій сфері не виконує пункти Мінських домовленостей», – заявила Геращенко 6 червня на прес-конференції у Дніпрі.  

У травні Ірина Геращенко, яка є уповноваженим президента України з урегулювання конфлікту на Донбасі, повідомляла, що у полоні сепаратистів перебувають 114 громадян України. Цю цифру Радіо Свобода називав і радник голови СБУ Юрій Тандіт.

За даними правозахисників, після звільнення української громадянки Надії Савченко, у Росії продовжують утримувати за ґратами щонайменше 31 українця. За їхньою інформацією, це ті, кого переслідують за політичними мотивами у Росії та в окупованому нею Криму.

Звільнення полонених є однією з умов Мінських угод.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: