У Росії завершили попереднє слідство щодо Шаріної – адвокатУ Росії завершили попереднє слідство щодо директорки Бібліотеки української літератури у Москві Наталії Шаріної, повідомляє її адвокат Іван Павлов.

«Слідчий комітет завершив попереднє слідство у кримінальній справі щодо директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної. Наступного тижня нас з Євген Смирновим (інший адвокат – ред.) чекає захоплююче чтиво. Будемо знайомитися з усіма матеріалами справи, у тому числі з протоколами допиту деяких адвокатів», – повідомив Павлов 7 червня у Facebook.

28 жовтня 2015 року в Бібліотеці української літератури в Москві відбувся обшук, у ході якого слідчі нібито виявили екстремістську літературу. Проти директора бібліотеки Наталії Шаріної порушили кримінальну справу за статтею про «розпалювання міжнаціональної ненависті і ворожнечі». 5 квітня їй також висунули звинувачення за статтею про розтрату. У кінці квітня суд продовжив термін її домашнього арешту до 29 липня.

Правозахисний центр «Меморіал» визнав Наталію Шаріну політв’язнем.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: