Британський флот перехопив при перетині Ла-Маншу підводний човен РосіїБританський Королівський флот перехопив російський підводний човен «Старий Оскол», коли той перетинав Ла-Манш 8 червня. Корабель супроводжував човен, поки він проходив протоку і перебував в територіальних водах Великобританії.

«Старий Оскол» здатний нести крилаті ракети і торпеди, вперше був виявлений в Північному морі силами НАТО. Британське міністерство оборони повідомило, що перехопив човен корабель Kent.

«Це свідчить про те, що ВМС підтримують пильний нагляд в міжнародних і територіальних водах, щоб зберігати Великобританію у безпеці і захистити нас від потенційних загроз», – прокоментував ситуацію міністр оборони Майкл Феллон.

Інцидент з підводним човном доповнив серію вторгнень російських літаків у повітряний простір Сполученого Королівства, що мали місце раніше.

Водночас посольство Росії в Великобританії назвало «галасом» реакцію офіційного Лондона щодо проходу російської субмарини в Північному морі.

«Уряд підняв галас з приводу рутинного проходу російської субмарини у відкритому морі. «Проект страх» в дії. Для мореплавства достатньо місця усім», – йдеться в повідомленні дипмісії у Twitter.

Міноборони Росії повідомило, що підводний човен «Старий Оскол» здійснював плановий перехід до бази в Чорному морі після навчань на Балтійському флоті. Російські військові заявили, що човен рухався у положенні над водою.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: