Марія Шарапова оскаржить рішення про дискваліфікаціюРосійська тенісистка Марія Шарапова оскаржить рішення Міжнародної тенісної федерації, яка дискваліфікувала спортсменку на 2 роки через порушення антидопінгових правил. Про намір оскаржити рішення в Спортивному арбітражному суді Шарапова написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я маю намір стояти до кінця за те, що вважаю правильним, і саме тому я боротимусь, щоб повернутися на тенісний корт якомога швидше», – написала Шарапова.

Через дискваліфікацію Марія Шарапова не зможе взяти участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Крім того, очікується, позбавлення її рейтингових балів і призових грошей, зароблених на цьогорічному відкритому чемпіонаті Австралії (Australian Open).

7 березня на прес-конференції в США Марія Шарапова повідомила, що в її допінг-тесті, взятому в січні під час Australian Open, були виявлені сліди мельдонію. За словами спортсменки, вона приймала препарат кілька років і не знала про те, що з 1 січня він був внесений до списку заборонених.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: