США: Обама офіційно підтримав кандидатуру КлінтонПрезидент США Барак Обама офіційно підтримав кандидатуру своєї соратниці по Демократичній партії Гілларі Клінтон у передвиборчій боротьбі.

В оприлюдненому 9 червня агітаційному відеоролику Обама висловлює думку, що ніколи не було настільки професійно підготовленого кандидата на посаду глави держави.

Під час первинних виборів – праймеріз – Гілларі Клінтон вже заручилася підтримкою необхідної кількості делегатів майбутнього національного з’їзду Демократичної партії, на якому у липні буде обраний кандидат на посаду президента США.

Однак її головний суперник сенатор Берні Сандерс відмовився до з’їзду партії виходити з передвиборчої гонки. Про це він заявив 9 червня, після зустрічі з Бараком Обамою, який закликав об’єднати сили демократів, щоб успішніше протистояти республіканцям, у яких лідирує мільярдер Дональд Трамп.

Гілларі Клінтон 7 червня оголосила себе кандидатом від Демократичної партії на пост президента США. Колишня перша леді, сенатор США і держсекретар за підсумками первинних виборів у кількох штатах сказала, що її перемога є ще однією віхою в довгій історії досягнень жінок щодо отримання прав.

Вибори президента США заплановані на 8 листопада.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: