У Дніпрі демонтували стелу «Перемога комунізму неминуча»У центрі Дніпра у раках виконання законів «про декомунізацію» 9 червня комунальники демонтували останній великий символ комунізму – стелу «Перемога комунізму неминуча» поблизу будівлі облдержадміністрації.

Як заявив начальник управління організаційної роботи апарату ОДА Сергій Волинець, демонтаж «символу комуністичного тоталітарного минулого» для нього асоціюється з приємним початком робочого дня».

«Міф про неминучу перемогу комунізму більше не буде отруювати нашу свідомість», – заявив він.

До 2014 році на цій стелі перебував бюст Леніна. Його демонтували громадські активісти 27 червня 2014 року, застосувавши великогабаритну техніку. На місці, де стояв барельєф, учасники демонтажу написали крейдою: «Поїхав додому, до Москви. Слава Україні!».

До того часу барельєф Леніна на стелі «Победа коммунизма неизбежна» у центрі Дніпра багато разів обливали фарбою невідомі. В обласному управлінні міліції тоді заявляли, що якщо дії невідомих осіб кваліфікують за статтею 194 Кримінального кодексу України, то їм може загрожувати до 4-х років в’язниці, однак жодного разу «винуватці» не були названі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: