Чехія може допомогти Україні у навчанні військових – МуженкоНачальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що Чехія може надати Україні допомогу у навчанні й тренуванні українських військових на базі у Вішкові. Про це, як повідомляють чеські ЗМІ, Муженко сказав 9 червня після засідання начальників генеральних штабів армій країн «Вишеградської четвірки, яка відбулась у чеському Валечі.

За його словами, напрям, за яким може розвиватись співпраця між українською армією та збройними силами країн «Вишеградської четвірки» «є реформа логістичного забезпечення Збройних сил України».

Україна зі свого боку, каже Віктор Муженко, може запропонувати європейським країнам «обмін досвідом, здобутим у протистоянні з російською агресією».

Про можливість співпраці між Україною і Чехією заявив і начальник Генерального штабу армії Чехії Йозеф Бечварж.

Під час нинішнього засідання у Валеці керівники генеральних штабів армій Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини обговорювали питання співпраці з Україною. Йшлося зокрема про залучення України до першої бойової групи (Battle Group EU), до якої входять країни «Вишеградської четвірки».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: