ЦВК зареєструвала 113 кандидатів у депутати Ради на проміжних виборах 17 липняСтаном на 10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 113 кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів, що відбудуться 17 липня.

10 червня ЦВК на підставі заяв політичних партій про реєстрацію кандидатів у народні депутати та заяв громадян України про самовисування зареєструвала ще 59 кандидатів.

До сьогоднішнього засідання зареєстрованими були 55 кандидатів, але Сергій Мошенський, який балотувався в окрузі №114 у Луганській області, подав заяву про відмову від балотування.

Проміжні вибори народних депутатів України 17 липня 2016 року відбудуться в семи одномандатних виборчих округах – № 23 (Волинська область), 27 (Дніпропетровська область), 85 (Івано-Франківська область), 114 (Луганська область), 151 (Полтавська область), 183 (Херсонська область), 206 Чернігівська область). 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: