В УЄФА оголосили про дисциплінарні процедури через хуліганство вболівальниківЄвропейський союз футбольних асоціацій повідомив, що починає дисциплінарні процедури через насильство, яке вчиняли вболівальники в місті Марселі у Франції в перебігу чемпіонату Європи з футболу. Найсуворіші санкції чекають на Росію, вболівальники якої вчинили напад на стадіоні в Марселі після матчу Росії й Англії.

Як заявили в УЄФА в суботу пізно ввечері, там рішуче засудили ці інциденти і наголосили, що особам, які беруть участь у таких актах насильства, «не місце у футболі».

Після того, як матч Англія – Росія завершився в суботу з нічийним рахунком 1:1, російські вболівальники знесли захисні бар’єри на трибунах стадіону і кинулися в бійку на англійських.

Бійки з участю російських, англійських, а також французьких уболівальників ставалися в Марселі і двома попередніми днями.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: