Понад 20 мирних жителів загинули через авіаудари в сирійському Ідлібі – спостерігачіЩонайменше 21 людина загинула у неділю в ході авіаударів по утримуваному бойовиками угруповання «Аль-Каїда» сирійському місті Ідліб, неподалік турецького кордону. Про це повідомила у неділю базована у Великобританії «Сирійська обсерваторія з прав людини». За її даними, серед загиблих є п’ятеро дітей.

Хто здійснив авіаудари достеменно невідомо, але спостерігачі раніше повідомляли про проведення ударів у провінції Ідліб з боку урядових сил і союзників – Росії.

В повідомленні «Обсерваторії» також йдеться про те, що невстановлені військові літаки здійснили удари в районі Маарет аль-Нуман, на південь від столиці провінції Ідліб. Повідомляється, що загинули щонайменше шестеро цивільних, зокрема жінка і четверо її дітей.

Мирні переговори щодо вирішення п’ятирічної війни у Сирії зайшли в глухий кут після того, як опозиція вийшла з переговорів у квітні. Через бойові дії вже загинули 280 тисяч людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: