У Запоріжжі запалили свічки на честь українських бійців, загиблих біля шахти «Бутовка»У неділю ввечері запорізькі активісти зібралися на майдані Героїв революції, де провели акцію на знак пам’яті про українських військових, що загинули в ніч на неділю внаслідок обстрілу позицій українських військових поблизу шахти «Бутовка». Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, учасники заходу запалили біля пам’ятного знака Героям революції гідності свічки, які виклали у формі був П та С, та вшанували загиблих бійців хвилиною мовчання. 

Активісти прийшли на майдан у відповідь на заклик, поширений на сторінці ДУК «Правий сектор» у Facebook. У ньому громадян міст просили запалити свічку на головному майдані свого міста на «знак поваги до загиблих воїнів».

Аналогічні акції відбулися сьогодні у деяких обласних центрах України і на майдані Незалежності в Києві.

В неділю волонтер і представник добровольчого підрозділу «Добровольчий український корпус» «Правого сектору» Володимир Регеша повідомив Радіо Свобода, що в ніч на неділю внаслідок обстрілу позицій українських військових поблизу шахти «Бутовка», що на околиці Донецька, загинули четверо бійців «ДУК ПС». Натомість у Міністерстві оборони України повідомили, що протягом попередньої доби й минулої ночі загиблих унаслідок бойових дій українських військовослужбовців не було, а лише поранені.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: