У Києві почався «Марш рівності»У Києві почався «Марш рівності» – за словами організаторів, це мирна хода на підтримку ідей особистої та суспільної безпеки, прав людини та проти дискримінації.

Захід відбувається в рамках п’ятого міжнародного форуму ЛГБТІ «Київ-прайд 2016», що триває в Києві з 6 до 13 червня 2016 року.

Марш відбувається під посиленою охороною правоохоронців. Керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе раніше заявляла, що під час цьогорічного маршу до охорони громадського порядку буде залучено 6 тисяч правоохоронців.

На цей час, за повідомленням кореспондента Радіо Свобода, затримали двох людей, які провокували учасників маршу на конфлікт.

Проведення таких маршів у Києві часто супроводжується сутичками, зокрема, торік унаслідок сутички під час такої акції потерпіли 3 правоохоронці.

Радіо Свобода веде пряму трансляцію акції.

Відео: Радіо Свобода онлайн

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: