У Києві працює понад 500 нелегальних автогазозаправних модулів, а влада спить?

У столиці України працюють понад 500 нелегальних автогазозаправних модулів, що істотно спотворює конкуренцію на ринку, заявила фахівець Юлія Завалишина.

“У Києві нелегальних газових модулів більше 500… Коли ми порушуємо це питання, що під носом таке свавілля відбувається – нам відповідають: ми нічого не можемо зробити, тому що з юридичної точки зору ці модулі не існують”, – сказала вона на конференції у Києві.

При цьому Ю. Завалишина додала, що державні органи виявляють пильну увагу до легальних операторів заправок, які сплачують всі податки і працюють у правовому полі.

“Увага до білих, легальних операторів, не зменшується, наприклад, ми отримали звинувачення у ціновій змові”, – зазначила фахівець.

Як повідомлялося, під час конференції учасники ринку адресували главі ДФС Роману Насирову питання про критичну ситуацію зі зростанням кількості нелегальних газових заправок. При цьому Роман Насиров порекомендував їм звертатися на “гарячу лінію” ДФС.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: